Yenilikçi Çocuklar ilk Okuma Yazma Eğitim Seti

Yenilikçi Çocuklar ilk Okuma Yazma Eğitim Seti 1.Sınıf

İndirimli Yenilikçi Çocuklar ilk Okuma Yazma Eğitim Seti 1.Sınıf
Ürün Bilgileri
YazarKolektif
YayıneviDamla Yayınevi
Basım Yılı2021
DilTürkçe
Seviye1.Sınıf

YENİ NESİL ÇİZGİ ÇALIŞMALARI
Dik temel harflerin yazımında öğrencilerimizin ihtiyacı olan dik, eğik, yatay, çember biçiminde ihtiyaçlar belirlendi. Bu çizgiler hayatın içinden örneklerle anlamlı hâle getirildi. Böylece öğrencinin anlamsız çizgiler çizmektense hayatın içinden örneklerle eğlenerek çalışmalara katılması amaçlanmıştır.

HARF FASİKÜLLERİ - HER HARFE BİR HİKÂYE ANİMASYONU
Harf Fasiküllerimiz, dilimizdeki her ses için ilk okuma yazmanın tüm aşamaları dikkate alınarak hazırlandı. TTKB’nin yayınladığı harf sistemi (elakin, omutüy, örıdsb, zçgşcp, hvğfj) bire bir takip edildi. Böylece öğrencinin sesi hissetme, tanıma, okuma ve yazma aşamaları her harfe ait animasyonlar ve somut örneklerle anlaşılır hâle getirildi.

HECE KİTABI (Hece-Kelime-Cümle Alıştırma Çalışmaları)
Hece Kitabımız, kolay okunabilir, kullanım sıklığına sahip, anlamlı ve anlamı mümkün olduğu ölçüde görselleştirilebilir işlek hecelerden oluşturuldu.

STANDART YAZI DEFTERİ
TTKB’nin belirlediği çizgi aralıkları dikkate alındı.

AİLE KATILIMLI EV ÖDEVLERİ (Perforajlı)
Her harfle ilgili dörder sayfalık ödevlerle öğrencilerin aileleriyle birlikte vakit geçirmesine imkân sağlandı.

METİN KİTABI
Kısa metinlerin okunabildiği ve yazılabildiği alıştırma kitabı.

NALAN İLE OKAN İLK OKUMA SERİSİ (8 Kitap)
Bu serimizin ilk beş kitabı beş harf grubuna göre hazırlanmış, diğer kitaplar ise tüm harfleri kapsayacak şekilde renkli hecelerle hazırlanmıştır. Böylece öğrencilerimizin heceleri daha kolay ayırt etmesi amaçlanmıştır.

OKUDUĞUNU ANLAMA KİTABI
Bu kitabımızda öğrencilerimizin seviyesine uygun metinler; okuma hızı kontrolü, doğru yanlış, eşleştirme, 5N1K soruları, hikâye haritaları, bulmacalar ve boşluk doldurma etkinlikleriyle desteklenmiştir.

MATEMATİK KİTABI
Programın belirlediği kazanımlar kolaydan zora doğru bir sıralamayla hazırlanmıştır. Ayrıca kitabımız; boyama, eşleştirme, üzerinden geçerek rakamları yazma, sayı sayma, Orff tekniği ile sayılar ve şekilleri öğretme, seviyeye uygun mantık ve matematiksel işlemlerle desteklenmiştir.

ROBOTİK KODLAMA KİTABI
Örneklerle temel programlama kavramları, kodlama araçları, algoritmalar, döngüler ve koşul yapıtlarıyla desteklenmiş, kodlamaya başlangıç ve kodlamanın temellerinin atıldığı bir çalışmadır. Öğrencilerimizin algoritmik, sistematik ve yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

HARF FLASH KARTLARI (Montessori Materyali)
Harf Flash Kartları öğrencilerimizin özgürce kelimeler oluşturmasına imkân veren, tek tek harflerden oluşan bir destek materyalidir. Öğrencilerimiz bu kartlarla dilediği kelimeyi dilediği kadar oluşturabilir.

YAZ-SİL KARTONU
Kolayca yazılıp silinebilen bir destek materyalidir. Öğrencilerimiz yaz-sil kartonuyla dilediği kadar yazı etkinliği yapabilir.

BAŞARI BELGESİ
Başarıyı belgelemek ve belgeyle ödüllendirmek amacıyla öğrencilerimiz için hazırla
nmış bir belgedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 

             Sitemizden sipariş vermek birkaç basit adımdan ibarettir. Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekler, fatura / teslimat bilgilerini doldurarak güvenli ödeme sayfalarımızda ödeme tercihlerinizi belirler ve siparişinizi oluşturursunuz.

 

Ödeme Onayı ve Siparişin Hazırlanması

           Sitemizden verilen siparişlerden kredi kartı ile olan ödemeler banka tarafından hemen doğrulanabildiğinden siparişiniz hazırlanma sürecine girer ve aynı gün kargolama yapılır.

         Kapıda Ödeme yöntemini tercih eden müşterilerimizin önce verdiği bilgiler kontrol edilir. Verilen bilgilerde herhangi bir anormallik yoksa yine aynı gün kargoya verilmek üzere hazırlama sürecine girilir ve ürün kargolanır.

           Havale/Eft ile ödeme yöntemini seçen müşterilerimizin siparişi ise ödemesinin onaylanmasından sonra kargoya verilir.

 

Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları

           Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir: 
 
Bu nedenler arasında başlıcaları;

         1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması, 
 
         2. Kart numarasını hatalı girmeniz, 
 
         3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, 
 
         4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, 
 
         5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması, 
 
         6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız, 
 
         7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması 
 
         8. Kartınızın internetten alışverişe kapalı olması
sayılabilir.

 
 
         Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

 

Teslimat Süresi

           Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir yada ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz. Cuma günleri saat 15:00'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

 

Stok Sorunları

           Okulsetleri.com da ürünlerimizin hepsi stoklu ürünlerdir. Ama yine de verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir.

Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

Sipariş verirken nelere dikkat etmelisiniz?

          Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı konular:

 

Teslimat ve Fatura Adresleri

          Siparişleriniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır.

          Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Sabit telefon ve cep telefonu numaranızı girmeniz olası aksaklıkları önlemek amacıyla muhakkak girmeniz önerilir.

 

Aynı Gün Kargo

          Bazı ürünlerimiz stoklu ürünlerdir ve saat 17.00 ' a kadar onaylanan siparişler kargoya teslim edilmektedir.

 

Kapıda Ödemelerde Kargo Ücreti

   Kapıda ödeme yöntemiyle gönderdiğimiz ürünlerde ek olarak kargo hizmet bedeli alınmaktadır. Herhangi bir sorunda 0850 304 6414 irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

1-Kredi Kartı İle Ödeme    
 

    * Ürünü sepetinize ekleyip ardından alışverişi tamamla butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. 

Ödeme sayfanızdan kredi kartı ile öde seçeneğini seçerek bu ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.


   * Ürünlerimizi kredi kartınızla (Visa-Master) ister peşin, ister taksitle satın alabilirsiniz. 
 
   * Okulsetleri.com' da kredi kartınızı güvenle kullanabileceğiniz 2048 bit şifreleme sistemi mevcuttur. 
   * Sitemizin güvenilirliğini ödeme sayfasına geldiğinizde adres satırındaki yeşil https:// ifadesinden de anlayabilirsiniz.


   * Ödemenizi isterseniz 3 boyutlu ödeme sistemiyle (3d Ödeme) de yapabilirsiniz. ( 3 Boyutlu Ödeme Sistemi Nedir?)


   * Kredi kartı ile ödeme yaptığınızda bankanızın sayfasına yönlendirilirsiniz. Sitemiz kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi görememekte ve saklamamaktadır.

 

   * Taksit seçenekleri bankalarla yapılan anlaşmalara göre şekillenmektedir.

     

   * Taksit seçeneklerini ödeme sayfasında kredi kartı bilgileri ekranında görebilirsiniz. 

 

 

 2-Banka Havalesi
 

   Ürünlerimizi Havale ve Eft yoluyla da satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinize ekleyip ardından alışverişi tamamla butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme sayfanızdan Banka Havalesi/Eft ile öde seçeneğini seçerek bu ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.


   * Siparişinizi tamamlarken size verilecek olan banka hesaplarına ilgili ürünün ücretinin yatırılması gerekmektedir. Banka hesap bilgileri vermiş olduğunuz mail adresine de gönderilir.


   Ürünün ücretini gönderirken açıklama kısmına E Posta adresinize gelen mailde bulunan sipariş kodunuzu eklerseniz işlemler daha hızlı gerçekleşmektedir.


   * Hesaba Havale/Eft işleminin en geç 48 saat içerisinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Aksi halde siparişi tekrar oluşturmak zorunda kalırsınız. Resmi tatil günleri bu süreye dahil edilmemektedir.

Hesap Numaramız

TÜRKİYE İŞ BANKASI       

Hesap Sahibi____: Şükrü ARI
Hesap No_______: 8304-0113620
IBAN__________  :TR81 0006 4000 0018 3040 1136 20


3-Kapıda Ödeme
 

     Ürünlerimizi Kapıda Ödeme Yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz.Ürünü sepetinize ekleyip ardından alışverişi tamamla butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme sayfanızdan Kapıda Ödeme ile öde seçeneğini seçerek bu ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.


    * Kapıda ödeme yönteminde ürün size ulaştıktan sonra ödemenizi yaparsınız.

    

Taksit
Peşin 437.5 TL 437.5 TL 437.5 TL 437.5 TL 437.5 TL 437.5 TL 437.5 TL 437.5 TL
2 224.63 TL x 2 TOPLAM 449.27 TL 224.63 TL x 2 TOPLAM 449.27 TL 224.63 TL x 2 TOPLAM 449.27 TL 224.63 TL x 2 TOPLAM 449.27 TL 224.63 TL x 2 TOPLAM 449.27 TL 224.63 TL x 2 TOPLAM 449.27 TL 224.63 TL x 2 TOPLAM 449.27 TL 224.63 TL x 2 TOPLAM 449.27 TL
3 152.70 TL x 3 TOPLAM 458.11 TL 152.70 TL x 3 TOPLAM 458.11 TL 152.70 TL x 3 TOPLAM 458.11 TL 152.70 TL x 3 TOPLAM 458.11 TL 152.70 TL x 3 TOPLAM 458.11 TL 152.70 TL x 3 TOPLAM 458.11 TL 152.70 TL x 3 TOPLAM 458.11 TL 152.70 TL x 3 TOPLAM 458.11 TL
6 81.42 TL x 6 TOPLAM 488.54 TL 81.42 TL x 6 TOPLAM 488.54 TL 81.42 TL x 6 TOPLAM 488.54 TL 81.42 TL x 6 TOPLAM 488.54 TL 81.42 TL x 6 TOPLAM 488.54 TL 81.42 TL x 6 TOPLAM 488.54 TL 81.42 TL x 6 TOPLAM 488.54 TL 81.42 TL x 6 TOPLAM 488.54 TL
9 58.15 TL x 9 TOPLAM 523.31 TL 58.15 TL x 9 TOPLAM 523.31 TL 58.15 TL x 9 TOPLAM 523.31 TL 58.15 TL x 9 TOPLAM 523.31 TL 58.15 TL x 9 TOPLAM 523.31 TL 58.15 TL x 9 TOPLAM 523.31 TL 58.15 TL x 9 TOPLAM 523.31 TL 58.15 TL x 9 TOPLAM 523.31 TL

250 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 30 TL' dir.

Aynı Gün Kargo

Saat 17.30' a Kadar Olan Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo 

1-7 iş günü içinde gönderilir.

Bu ürün 1-7 İş günü içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo İle İade

Beğenmediğiniz Ürünü Ücretsiz Kargo ile İade Edin.

  • 625,00 TL
  • 437,50 TL

Etiketler: Yenilikçi Çocuklar, ilk Okuma Yazma, Eğitim Seti, 1.Sınıf

Çocuklarımız İçin Dünya Klasikleri Seti 20 Kitap İndirimli
Dünyaya yön vermiş batı klasiklerinin bir arada bulunduğu güzel bir set. Çocuk..
700,00 TL 630,00 TL

Türk ve Doğu Klasikleri 10 Kitap 1.Set İndirimli
Çok satanlar arasına giren 10 Türk ve Doğu klasiğini sizler için bir araya getird..
700,00 TL 499,90 TL

Macera - Mizah -DostlukEvrenin keşfedilmemiş köşelerindeki tuhaf gezegenlerde y..
54,90 TL

Özyürek 7. Sınıf İngilizce Hikaye Seti Level 4 (10 Kitap) İndirimli
7.Sınıflarımız için İngilizcelerini geliştirmeye yardımcı hikaye setimizi sizler için ..
120,00 TL 99,90 TL

1. Sınıflar İçin İlk Okumaya Yönelik Tavsiye Set 20 Kitap İndirimli
 1. sınıf öğrencilerimizin çoğu okumaya geçti veya okumaya geçmek &uu..
350,00 TL 259,90 TL

Limon Kitap 4. Sınıf Okuma Saati Kitaplığım 30 Kitap İndirimli
 - İlkokul 4. Sınıfa yönelik bu setteki tüm hikayelerin sayfaları resimli olup ..
120,00 TL 69,90 TL

Fantastik Kitap Seti 15 Kitap İndirimli
Fantastik çocuk seti ile binlerce okur bu merak, entrika, gizli kapılar ve geçitlerle ..
350,00 TL 249,90 TL

Aslan Leo'ya Öyküler İndirimli
Aslan Leo'ya ÖykülerBirbirinden Güzel Eserler Bu sette. Kitaplar..
250,00 TL 199,90 TL

Dünya Klasikleri Seti 5 Kitap-1 İndirimli
     Çok satanlar dünya klasikleri arasına girmiş olan sizler için..
600,00 TL 359,90 TL

2 ve 3.Sınıf Sevimli Kitaplarım Seti 10 Kitap Testli İndirimli
Değerler eğitimine uygun, 1.hamur kağıda baskı renkli resimli birbirinden güzel 10 hikaye kitab..
140,00 TL 89,90 TL