Okul Öncesi Büyük Boy Hikaye ve Öykü Seti 20 Kitap- Okul öncesi çocuklar için renkli ve resimli eğitici ve

Okul Öncesi Büyük Boy Hikaye ve Öykü Seti 20 Kitap

Okul Öncesi Büyük Boy  Hikaye ve Öykü Seti 20 Kitap
Ürün Bilgileri
Yazar Kollektif
Yayınevi Bilim Kağıt Yayınları
Kitap Sayısı 20 Kitap
Boyutlar ve Kapak 33 cm x 23 cm Simli Karton Kapak
Kağıt Kalitesi 1. Hamur, Renkli ve Resimli
Sayfa Sayısı Her Kitap 16 Sayfa, Toplam 320
Dil Türkçe
Seviye Okul Öncesi
Yazı Çeşidi Düz Yazılı (Büyük Font)

Okul öncesi çocuklar için renkli ve resimli eğitici ve öğretici hikayelerden ve fabl setinden oluşan bu set, 20 dev boy kitaptan (33 cm x 23 cm) oluşmaktadır. Eğitici-Öğretici Öyküler ile çocuklarımızın kişisel gelişimine yardımcı olabilirsiniz. Fabl Seti ile çocuklarımızın hayvan öyküleri ile empati duygularını geliştirebilirsiniz.

Büyük Boy (33 cm x 23 cm)

Renkli ve Resimli

Düz Yazılı (1. Sınıf için de uygundur.)

Büyük Puntolu

1. Hamur

Her kitap 16 Sayfa, toplam 320 sayfa

Simli Karton Kapak

1. Set: Okul Öncesi İçin Eğitici-Öğretici Öyküler Zeynep Serisi 10 Kitap

Dev Boy okul öncesi eğitici öğretici seti ile çocuklarımız çok eğlenecek. Bol renkli resimli, 1.hamur kağıt, dev boy. Bilim Kağıt Yayınlarına ait bu eğitici öğretici öyküler setini sakın kaçırmayın.

 Kitaplar

1. Zeynep Diş Doktorunda        16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-   (Duygusal ve İçsel Zeka)

2. Zeynep Bayramda Dedesini Ziyaret Ediyor    16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-   (Kişiler Arası Sosyal Zeka)

3. Zeynep 23 Nisan Bayramı' nı Kutluyor              16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-   (Duygusal ve İçsel Zeka)

4. Zeynep Çanakkale Şehitliği' nde                         16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-   (İçsel-Duygusal ve Kinestetik Zeka)

5. Zeynep Yarıyıl Tatilinde                                         16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-    (Kişiler Arası Sosyal Duygusal Zeka)

6. Zeynep Hayvanat Bahçesinde                              16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-     (Mantıksal Matematiksel Zeka)

7. Zeynep Okula Başlıyor                                           16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-     (Görsel ve İçsel Zeka)

8. Zeynep Eve Yeni Bebek Geliyor                           16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-    (Ritmiksel-Mantıksal-Kişiler Arası Zeka)

9. Zeynep Alışveriş Merkezinde                               16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-    (Duygusal ve İçsel Zeka)

10. Zeynep Tiyatro Gösterisi                                     16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-    (İçsel-Duygusal ve Kişiler Arası Sosyal Zeka)

2. Set: Okul Öncesi Fabl Serisi 10 Kitap

Dev Boy okul öncesi fabl seti ile çocuklarımız çok eğlenecek. Bol renkli resimli, 1.hamur kağıt, dev boy. Bilim Kağıt Yayınlarına ait bu fabl setini sakın kaçırmayın.

Kitaplar

1. Sihirli Ayakkabılar                                 16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-   (Duygusal ve İçsel Zeka)

2. Palamutlarımı Neden Yedin               16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-   (Kişiler Arası Sosyal Zeka)

3. Ağaçtaki Sır                                             16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-   (Duygusal ve İçsel Zeka)

4. Sabır                                                          16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-   (İçsel-Duygusal ve Kinestetik Zeka)

5. Renkli'nin Başına Gelenler                  16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-    (Kişiler Arası Sosyal Duygusal Zeka)

6. Karamel Okula Gitmek İstemiyor     16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-     (Mantıksal Matematiksel Zeka)

7. Kırık Dal                                                    16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-     (Görsel ve İçsel Zeka)

8. Lider Fil                                                     16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-    (Ritmiksel-Mantıksal-Kişiler Arası Zeka)

9. Gizli Tatlı                                                   16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-    (Duygusal ve İçsel Zeka)

 

10. Kayıp Kanguru                                       16 Sayfa  Boyut : 23cmx33cm-Düz Yazı-Dev Boy-Renkli Resimli-    (İçsel-Duygusal ve Kişiler Arası Sosyal Zeka)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 

             Sitemizden sipariş vermek birkaç basit adımdan ibarettir. Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekler, fatura / teslimat bilgilerini doldurarak güvenli ödeme sayfalarımızda ödeme tercihlerinizi belirler ve siparişinizi oluşturursunuz.

 

Ödeme Onayı ve Siparişin Hazırlanması

           Sitemizden verilen siparişlerden kredi kartı ile olan ödemeler banka tarafından hemen doğrulanabildiğinden siparişiniz hazırlanma sürecine girer ve aynı gün kargolama yapılır.

         Kapıda Ödeme yöntemini tercih eden müşterilerimizin önce verdiği bilgiler kontrol edilir. Verilen bilgilerde herhangi bir anormallik yoksa yine aynı gün kargoya verilmek üzere hazırlama sürecine girilir ve ürün kargolanır.

           Havale/Eft ile ödeme yöntemini seçen müşterilerimizin siparişi ise ödemesinin onaylanmasından sonra kargoya verilir.

 

Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları

           Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir: 
 
Bu nedenler arasında başlıcaları;

         1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması, 
 
         2. Kart numarasını hatalı girmeniz, 
 
         3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, 
 
         4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, 
 
         5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması, 
 
         6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız, 
 
         7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması 
 
         8. Kartınızın internetten alışverişe kapalı olması
sayılabilir.

 
 
         Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

 

Teslimat Süresi

           Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir yada ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz. Cuma günleri saat 15:00'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

 

Stok Sorunları

           Okulsetleri.com da ürünlerimizin hepsi stoklu ürünlerdir. Ama yine de verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir.

Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

Sipariş verirken nelere dikkat etmelisiniz?

          Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı konular:

 

Teslimat ve Fatura Adresleri

          Siparişleriniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır.

          Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Sabit telefon ve cep telefonu numaranızı girmeniz olası aksaklıkları önlemek amacıyla muhakkak girmeniz önerilir.

 

Aynı Gün Kargo

          Tüm ürünlerimiz stoklu ürünlerdir ve saat 17.00 ' a kadar onaylanan siparişler kargoya teslim edilmektedir.

 

Kapıda Ödemelerde Kargo Ücreti

   Kapıda ödeme yöntemiyle gönderdiğimiz ürünlerde ek olarak kargo hizmet bedeli 7 TL dir. Herhangi bir sorunda 0850 304 6414 irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

1-Kredi Kartı İle Ödeme    
 

    * Ürünü sepetinize ekleyip ardından alışverişi tamamla butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. 

Ödeme sayfanızdan kredi kartı ile öde seçeneğini seçerek bu ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.


   * Ürünlerimizi kredi kartınızla (Visa-Master) ister peşin, ister taksitle satın alabilirsiniz. 
 
   * Okulsetleri.com' da kredi kartınızı güvenle kullanabileceğiniz 2048 bit şifreleme sistemi mevcuttur. 
   * Sitemizin güvenilirliğini ödeme sayfasına geldiğinizde adres satırındaki yeşil https:// ifadesinden de anlayabilirsiniz.


   * Ödemenizi isterseniz 3 boyutlu ödeme sistemiyle (3d Ödeme) de yapabilirsiniz. ( 3 Boyutlu Ödeme Sistemi Nedir?)


   * Kredi kartı ile ödeme yaptığınızda bankanızın sayfasına yönlendirilirsiniz. Sitemiz kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi görememekte ve saklamamaktadır.

 

   * Taksit seçenekleri bankalarla yapılan anlaşmalara göre şekillenmektedir.

     

   * Taksit seçeneklerini ödeme sayfasında kredi kartı bilgileri ekranında görebilirsiniz. 

 

 

 2-Banka Havalesi
 

   Ürünlerimizi Havale ve Eft yoluyla da satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinize ekleyip ardından alışverişi tamamla butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme sayfanızdan Banka Havalesi/Eft ile öde seçeneğini seçerek bu ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.


   * Siparişinizi tamamlarken size verilecek olan banka hesaplarına ilgili ürünün ücretinin yatırılması gerekmektedir. Banka hesap bilgileri vermiş olduğunuz mail adresine de gönderilir.


   Ürünün ücretini gönderirken açıklama kısmına E Posta adresinize gelen mailde bulunan sipariş kodunuzu eklerseniz işlemler daha hızlı gerçekleşmektedir.


   * Hesaba Havale/Eft işleminin en geç 48 saat içerisinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Aksi halde siparişi tekrar oluşturmak zorunda kalırsınız. Resmi tatil günleri bu süreye dahil edilmemektedir.

Hesap Numaramız

TÜRKİYE İŞ BANKASI       

Hesap Sahibi____: Şükrü ARI
Hesap No_______: 8304-0113620
IBAN__________  :TR81 0006 4000 0018 3040 1136 20


3-Kapıda Ödeme
 

     Ürünlerimizi Kapıda Ödeme Yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz.Ürünü sepetinize ekleyip ardından alışverişi tamamla butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme sayfanızdan Kapıda Ödeme ile öde seçeneğini seçerek bu ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.


    * Kapıda ödeme yönteminde ürün size ulaştıktan sonra ödemenizi yaparsınız. 

 

    * Kapıda ödeme yönteminde kargo ücreti alınmamaktadır ama kargo şirketi müşterilerimizden ek olarak 7 TL kapıda ödeme ücreti tahsil etmektedir.
    

Taksit
Peşin 49.9 TL 49.9 TL 49.9 TL 49.9 TL 49.9 TL 49.9 TL
2 26.46 TL x 2 TOPLAM 52.91 TL 26.46 TL x 2 TOPLAM 52.91 TL 26.46 TL x 2 TOPLAM 52.91 TL 26.46 TL x 2 TOPLAM 52.91 TL 26.46 TL x 2 TOPLAM 52.91 TL 26.46 TL x 2 TOPLAM 52.91 TL
3 17.89 TL x 3 TOPLAM 53.68 TL 17.89 TL x 3 TOPLAM 53.68 TL 17.89 TL x 3 TOPLAM 53.68 TL 17.89 TL x 3 TOPLAM 53.68 TL 17.89 TL x 3 TOPLAM 53.68 TL 17.89 TL x 3 TOPLAM 53.68 TL
6 9.27 TL x 6 TOPLAM 55.60 TL 9.27 TL x 6 TOPLAM 55.60 TL 9.27 TL x 6 TOPLAM 55.60 TL 9.27 TL x 6 TOPLAM 55.60 TL 9.27 TL x 6 TOPLAM 55.60 TL 9.27 TL x 6 TOPLAM 55.60 TL
9 6.48 TL x 9 TOPLAM 58.36 TL 6.48 TL x 9 TOPLAM 58.36 TL 6.48 TL x 9 TOPLAM 58.36 TL 6.48 TL x 9 TOPLAM 58.36 TL 6.48 TL x 9 TOPLAM 58.36 TL 6.48 TL x 9 TOPLAM 58.36 TL

Ücretsiz Kargo ile Gönderim

Kredi Kartı ve Havale/Eft Ödeme Yöntemlerinde Kargo Ücretsiz.

Kapıda Ödeme Seçeneği

Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 7 TL' dir.

Aynı Gün Kargo

Saat 17.30' a Kadar Olan Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo 

  • 49,90 TL
  • Vergiler Hariç: 49,90 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: okul OEncesi bueyuek boy hikaye ve OEykue seti 20 kitap, 91111111123, bilim kagıt yayınları, okul OEncesi setleri

      Dev Boy okul öncesi eğitici öğretici seti ile çocuklarımız &cc..
34,90 TL
Vergiler Hariç: 34,90 TL

Nalan Aktaş Sönmez’in kaleme aldığı Miniklere Öyküler serisi, 10 farklı kısa öyküden o..
29,90 TL
Vergiler Hariç: 29,90 TL

      Dev Boy okul öncesi fabl seti ile çocuklarımız çok eğlenecek..
34,90 TL
Vergiler Hariç: 34,90 TL

”Büyüyünce ne olsam?” serisi çocuklarımızın hayal güçl..
24,00 TL
Vergiler Hariç: 24,00 TL

      Dev Boy okul öncesi Psiko-Sosyal Gelişim Öyküleri ile çoc..
59,90 TL
Vergiler Hariç: 59,90 TL

Tasavvuf Seti 12 Kitap İndirimli
Ürün Bilgileri :  Yazar : Kolektif Yayınevi : Yedinci Kapı Yayınları Kitap S..
300,00 TL 209,90 TL
text_tax 209,90 TL

1 ve 2.Sınıf Ezop Masalları İndirimli
1 ve 2.Sınıf  Ezop Masalları             Her biri 16 sayfad..
29,90 TL 19,90 TL
text_tax 19,90 TL

Dünya Masalları Dizisi 20 Klasik Kitap İndirimli
Dünya Masalları Dizisi 20 Kitap     Ebat 135 x 195 mm Her biri 48 Sayfa..
60,00 TL 49,90 TL
text_tax 49,90 TL

3 ve 4. Sınıf Süper İkizler Serisi 10 Kitap Testli İndirimli
Sacit, Macit ve Ayşe! Maceradan maceraya koşan üç kardeş!. Sacit ve Macit ikiz ama hu..
50,00 TL 39,90 TL
text_tax 39,90 TL

Friedrich Nietzsche Toplu Eserleri 19 Kitap Takımın İçindekiler: 1- Dionysos Dithyra..
199,90 TL
text_tax 199,90 TL

Yazarımız Fesih Taşlı'nın 7. sınıfların için hazırlanmış olduğu İngilizce hik&a..
17,50 TL
text_tax 17,50 TL

2 ve 3.Sınıf Afacan Çocuk Seti 10 Kitap İndirimli
2. ve 3. sınıflar için öykü ve masallar oluşan bu set, 10 kitaptan..
40,00 TL 24,90 TL
text_tax 24,90 TL

Dünya Klasikleri Seti 5 Eser 6 Kitap-4 İndirimli
     Çok satanlar dünya klasikleri arasına girmiş olan sizler için..
80,00 TL 69,90 TL
text_tax 69,90 TL

Ortaokul Dünya Klasikleri Seti 10 Kitap İndirimli
   Bir İdam Mahkumunun Son Günü – Victor Hugo – 92 Sayfa   ..
140,00 TL 57,90 TL
text_tax 57,90 TL

Ay Peri Öykü Dizisi 10 Kitap İndirimli
Yazarımız Devrim Altay tarafından yazılmış öykülerden oluşan "Ay Peri Öykü ..
37,50 TL 29,90 TL
text_tax 29,90 TL