Güvenlik Politikamız

Copyright ©

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullara bağlı olmayı kabul etmekte ve buradaki açıklanan sorumlulukları üstlenmektesiniz.
Aşağıda yer alan koşulları kabul etmiyor ve buradaki sorumlulukları üstlenmiyorsanız, bu internet sitesine erişmeyiniz.
Okulsetleri.com Şükrü ARI yönetiminde kurulan vergi kanunlarına tabi yasal bir kuruluşa aittir.
© Copyright 2015 OKULSETLERİ.COM
Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece OKULSETLERİ.COM’ye aittir. Bilgiler, OKULSETLERİ.COM izni ile internet ortamından dağıtılabilir ancak alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamazlar. Web sitesi içindeki bilgiler kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
Sorumluluğun Sınırlandırılması
Bu internet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. Bu bilgilere, üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahildir. Ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, OKULSETLERİ.COM ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
Bu internet sitesine yapılan bağlantı ve bu web sitesinden diğer sitelere yapılan bağlantıların riski ziyaretçiye aittir. Bağlantı yapılan sitelerdeki bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri OKULSETLERİ.COM tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.
OKULSETLERİ.COM, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.